Tkaniny i wszelkiego rodzaju elementy dekoracyjne zapewniają człowiekowi poczucie bezpieczeństwa i nadają indywidualny charakter wnętrzom w niewielkich mieszkaniach i przestronnych domach. Często też mamy potrzebę zmian i aby osiągnąć oczekiwaną metamorfozę, nie wiążącą się z remontem, nowe aranżacje okienne sprawią, że zupełnie odmieni się nasze mieszkanie.

Każdy chce, aby wnętrza wyrażały nasz charakter, nasze pasje, a przede wszystkim smak i gust. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, przygotowaliśmy ofertę różnego rodzaju tkanin, z których można wykonać aranżacje okienne, pozwalające na stworzenie indywidualnego stylu, wpisujące się w nowoczesną architekturę jak i klasyczne wnętrza.

Obecny sezon cechuje dynamika i rozmach w kreowaniu otaczających nas przestrzeni. Wnętrza doskonale urządzone, to wnętrza pełne pasów przełamujących monotonię. Powracają również wzory kwiatowe. Nie należy się bać odważnych zestawień kwiatów i pasów.

Dla lubiących spokojne, stonowane przestrzenie polecamy tkaniny o prostych, geometrycznych wzorach, na których widać każdy detal (w tym i fakturę materiału), w uniwersalnej kolorystyce: bieli, czerni, melanżach, szarościach czy beżach.

Dla bardziej odważnych polecamy żywe kolory: szmaragdy, zielenie z akcentami niebieskiego, ciemne turkusy. Aby nie zapanował chaos, należy wybrać jeden element dominujący – motyw przewodni np. kolor lub wzór, który będzie się powtarzał: drobny z dużym, szeroki z wąskim.

Modne są również motywy florystyczne na jasnym, zazwyczaj białym tle, wprowadzające romantyczny nastrój. Można go także uzyskać dzięki haftom i dzianinom, które również znajdziecie Państwo w naszej ofercie.

Dużą cześć sklepu na II piętrze przeznaczyliśmy na przestrzeń ekspozycyjną salonu, chcąc zapewnić Państwu jak największą wygodę podczas dokonywania wyboru tkanin zasłonowych i firan. Możecie Państwo samodzielnie obejrzeć nasz asortyment lub skorzystać z fachowej porady ekspedientek. Starając się jak najbardziej zróżnicować naszą ofertę, wprowadziliśmy, obok tradycyjnej sprzedaży, również sprzedaż kuponową tkanin najbardziej rozpoznawalnych na rynku marek.

Wszystkich Państwa, mających ochotę na urządzenie mieszkania w niebanalnym stylu, zapraszamy do nas.