• pomiar
  • wycena
  • montaż
  • transport

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów rozszeżyliśmy naszą ofertę o dodatkowe usługi pomiaru, doradztwa i montażu. Zajmujemy się kompleksowym wykończeniem domów, mieszkań oraz firm. Oferujemy montaż: drzwi, paneli, karniszy, rolet. Wykonujemy bezpłatnie pomiar i wycenę. Gwarantujemy wysoką jakość tych usłu, gdyż zatrudniamy wykwalifikowanych fachowców, montaże wykonujemy sami (nie zlecamy ich firmom zewnętrznym), bierzemy pełną odpowiedzialność za przyjęte zlecenie. W czasie montażu kładziemy szczególny nacisk na zabezpieczenie wnętrza przed ewentualnym zniszczeniem i zabrudzeniami, dbamy równiez o fachowość i estetykę wykonania montażu. Zostawiamy po sobie porządek.

Jeśli jestaście Państwo zainteresowani wyceną drzwi z montażem sugerujemy wizytę naszego montażysty na miejscu montażu. Fachowiec doradzi które drzwi wybrać (jest to szczególnie wazne w przypadku montażu na ościeżnicach starego typu lub w miejscach nietypowych), dokona pomiaru i wyceni montaż. Ceny montażu ustalane są indywidualnie po oględzinach w miejscu montażu. Na drzwi i panele z usługą montażu obowiązuje VAT 8%, przez co ich ceny są niższe od cen podanych w naszym sklepie, dla których obowiązuje VAT 23% (są to ceny bez montażu). Niższa cena obowiązuje tylko w przypadku naszego montażu.

Montaż odbywa się podczas ustalonego wcześniej terminu, który uzależniony jest od otrzymania przez naszą firmę drzwi od producenta. Nasz pracownik skontaktuje się z Państwem w celu ustalenia dokładnej daty.

W przypadku zakupu drzwi z montażem zapewniamy bezpłatny ich transport na miejsce montażu.