Pościel

Pościel przede wszystkim decyduje o komforcie naszego wypoczynku. Opowiednio dobrana może okazać się również idealną dekoracją naszej sypialni.

Komplety pościeli

Komplet pościeli to idealny dodatek, który wpływa na aranżację naszej sypialni. Komplet obejmuje poszewki na poduszki oraz kołdrę. Bogaty wybór wzorów pozwoli na dobranie odpowiedniego kompletu pasującego do naszego wnętrza. W naszej ofercie znajdą państwo komplety pościeli zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci.

Prześcieradła

Prześcieradło to akcesorium  nierozłącznie związanym z każdym łóżkiem. Nakładane chroni je przed wszelkimi zabrudzeniami. Wybierając prześcieradło warto zastanowić się nad materiałem, z jakiego ma być wykonane. Oprócz prześcieradła z frotty polecamy Państwu również prześcieradła jersey. Wykonane jest ono z najwyższej jakości dzianiny bawełniane z dodatkiem elastanu. Jerseyowy splot i dodatek elastanu sprawia, że dzianina nie pilinguje się, jest bardzo miękka i elastyczna, a prześcieradło idealnie dopasowuje się do materaca. Nie wymaga prasowania. Na długo zachowuje swoje walory użytkowe. Guma jest wszyta na całym obwodzie prześcieradła. W naszej ofercie znajdą Państwo prześcieradła w wielu rozmiarach oraz kolorach.

Delta Twoje Wnętrza - Logo

© Delta 2022 Wszystkie prawa zastrzeżone

Social Media