Boże Narodzenie

Przygotuj się na Boże Narodzenie z Delta Twoje Wnętrza. Zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu stacjonarnego w Myślenicach na ulicy Fijałkowskiego 40. Bogato zdobione wystawy i ekspozycje wprowadzą w zachwyt każdego. Magia tych Świąt kryje się w sercach i w atmosferze. Zainspiruj się nasza nową kolekcją świąteczną.

Świąteczne zakupy​

Bony upominkowe

Świąteczny salon

Ozdoby na Boże Narodzenie

Kolekcja naszych wyjątkowych ozdób świątecznych dodaje magii i uroku każdemu domowi.

Świąteczne inspiracje

Nasza bogata paleta pomysłów pomoże Wam stworzyć niepowtarzalną atmosferę i uczynić te święta niezapomnianymi.

Poszewki gotowe

Tegoroczna, bogata oferta poszewek świątecznych zaskoczy każdego. Zapełniliśmy tym razem magazyn po brzegi, aby dla nikogo ich nie zabrakło.

Świąteczny stół

Święta Bożego Narodzenia to najbardziej rodziny czas w roku. Wigilijny stół, pierwsza gwiazdka, choinka, kolędy, anioły, siano, dodatkowe nakrycie…

Podczas Wigilii, czasu czuwania i oczekiwania, spotykamy się przy pięknym i uroczyście zastawionym stole z Najbliższymi, by wspólnie spędzić ten magiczny czas. Gdy pierwsza gwiazdka zabłyśnie na niebie pora zasiąść do wspólnej kolacji i cieszyć się sobą nawzajem. Nie zapomnijmy o garści sianka pod obrusem oraz dodatkowymi nakryciu- symbolizującym zarówno kogoś, kto może nas odwiedzić, jak i kogoś kto odszedł lub z różnych przyczyn być z nami nie może. To czas skosztowania pysznych potraw, które mają nam zapewnić szczęście przez kolejny rok. To czas kolędowania i czas dawania. Czas bycia dla siebie… tak po prostu.

Tkaniny dekoracyjne

Wszyscy pragniemy podkreślić wystrojem własnego wnętrza magię świąt. Można to zrobić na różne sposoby, od wstawienia jednego bądź kilku delikatnych i subtelnych dodatków w postaci ozdobnych poszewek, bieżników lub innych ozdób, aż po pełną świąteczną aranżację wnętrza począwszy od okna poprzez łóżko i wypoczynek a skończywszy na bogato udekorowanym stole. Każdy z nas ma inną wrażliwość estetyczną. Dlatego przygotowaliśmy różnorodną ofertę tkanin dekoracyjnych z motywami świątecznymi aby móc sprostać indywidualnym potrzebom naszych Klientów. Możemy z nich uszyć dowolną dekorację okna, stołu jak również ozdobne poszewki i worki na prezenty w różnych rozmiarach. Zapraszamy do składania zamówień.

Koce

Koce z motywem świątecznym to w tym roku u nas nowość. Relaksując się w długie świąteczne wieczory w gronie najbliższych podkreślmy tę wyjątkową atmosferę otulając się nastrojowym, cieplutkim kocykiem.

Prezenty

Święta to przede wszystkim czas dawania. Coraz mocniej zastanawiamy się nad podarunkami dla Bliskich. Gwiazdka zawsze znajdzie u nas coś pod choinkę. Zapraszamy do naszego salonu, gdzie możecie Państwo zakupić gotowe zestawy prezentowe lub stworzyć z nami niepowtarzalną kompozycję. Zapakujemy ją dla Państwa z przyjemnością. 

Bony upominkowe

Jeżeli nie macie Państwo jeszcze pomysłu na prezent gwiazdkowy, zapraszamy do nas. Przygotowaliśmy bony świąteczne o różnych nominałach. Pozwoli to sprawić radość obdarowanemu, a Państwu zaoszczędzić czas i uniknąć prezentowego faux pas! Gwiazdka zawsze znajdzie u nas.

Delta Twoje Wnętrza - Logo

© Delta 2024 Wszystkie prawa zastrzeżone

Social Media