Ręczniki

Ręcznik to przedmiot codziennego użytku, niezbędny element wyposażenia łazienki. Puszysty, miękki, przytulny, odpowiednio dobrany kolorystycznie, zdobiony wyszukanym wzorem, budującym doskonały wygląd ręcznika, dopełni całości aranżacji wnętrza łazienkowego.

Ręczniki

W naszym asortymencie znajdą Państwo szeroki wybór ręczników z wysokiej jakości bawełny, doskonale wchłaniających wodę. Atrakcyjna gama kolorów i wzorów, zgodna jest z najnowszymi trendami. Ponadto kolory oraz hafty są wyjątkowo trwałe i długo zachowują estetyczny wygląd. Proponowane przez nas ręczniki prezentują na tyle uniwersalne wzory i barwę, iż znakomicie nadają się dla każdego, nawiązują idealnie do gustów damskich jak i męskich.

Rozmiary ręczników

Szczególnym atutem każdego ręcznika jest szybkie wchłanianie wilgoci. Idealny ręcznik to taki, który doskonale zbiera wodę z powierzchni ciała i szybko je ogrzewa, co jest szalenie ważne po dłuższej, chłodnej kąpieli na przykład na basenie. Ta funkcja, oprócz gramatury ręcznika i wzoru wpływa na jego cenę, ale warto stawiać na produkty praktyczne, wykonane w bardzo dobrym stylu. Potwierdzeniem jakości proponowanych ręczników są klienci, którzy do nas wracają oraz polecają nas swoim znajomym. Pozwólcie sobie Państwo na odrobinę luksusu każdego dnia, stosując nasze ręczniki po kąpieli.

Rozmiary

Proponujemy Państwu ręczniki w rozmiarach:

Ręczniki

Salon firan

Zestawy ręczników

Na życzenie klienta skomponujemy i gustownie spakujemy dowolny zestaw ręczników. Zestaw taki możemy wzbogacić różnorodnymi elementami dekoracyjnymi. Stanie się on przez to doskonałym i niepowtarzalnym prezentem na każdą okazję i zapewne spotka się z uznaniem osoby obdarowanej.

Przykładowe wzory ręczników

Delta Twoje Wnętrza - Logo

© Delta 2022 Wszystkie prawa zastrzeżone

Social Media