Wykładziny PCV

Zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu stacjonarnego Delta Twoje Wnętrza i zapoznania się z naszą atrakcyjną cenowo ofertą wykładzin PCV. Wykładzina PCV, zwana inaczej wykładziną elastyczną lub linoleum, to rodzaj pokrycia posadzki, który cieszy się bardzo dużą popularnością. Dzieję się tak, ponieważ wykładzina ta posiada szereg zalet. Przede wszystkim jest trudnopalna, dzięki czemu zapewnia bezpieczeństwo użytkownikom budynku. Jest również odporna na ścieranie, co pozwala stosować ją w pomieszczeniach, gdzie panuje duże natężenie ruchu. Poza tym jest bardzo łatwa w utrzymaniu czystości. Dodatkowo wykładzina PCV z pewnością przełamie nudne i pospolite wnętrze. Dostępna jest w ogromnej ilości wzorów i kolorów – możliwości aranżacyjne są niemal nieograniczone.

Wykładzina PCV - zielony wzór
Wykładzina PCV - czarny wzór

Przeznaczenie wykładzin PCV

W naszej ofercie znajdziecie Państwo wykładziny PCV, które nadają się zarówno do różnego rodzaju pomieszczeń domowych; na przykład kuchni, pokoi, korytarzy, salonów, pomieszczeń gospodarczych, wiatrołapów czy garaży oraz  przemysłowych; takich jak szkoły, szpitale, siłownie, szatnie. Nasze produkty charakteryzują się nie tylko estetyką, ale także trwałością. Dzięki nim Twoje wnętrza nabiorą uroku, a jednocześnie będą odporne na intensywne użytkowanie. Wykładzina PCV to idealny zamiennik parkietu czy płytek, ponieważ jest tańszy oraz łatwiejszy w montażu i utrzymaniu.

Sypialnie

Pokoje dziecięce

Biura

Przedszkola i szkoły

Hotele

Budynki publiczne

Schody

Różnorodność wykładzin PCV

W naszym salonie stacjonarnym Delta Twoje Wnętrza wykładziny PCV dostępne są w wymiarach 1 m; 1,5 m; 2 m; 2,5 m; 3 m, 3,5 m; 4 m; 5 m. W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroki wybór wzorów i kolorów wykładzin PCV, przez to możecie dopasować je do swojego stylu i preferencji. Oferujemy wzory drewnopodobne, imitujące płytki, mozaiki, beton oraz różnego rodzaju wzory nakrapiane

 

SZUKACIE WYMARZONEJ WYKŁADZINY PCV?
W CZYM MOŻEMY WAM POMÓC?

Chcemy sprostać Państwa indywidualnym potrzebom dlatego świadczymy usługi powiązane z asortymentem wykładzin PCV. Oferujemy cięcie wykładzin na dowolny wymiar, dzięki czemu możecie Państwo idealnie dopasować produkt do własnych wymagań. Możemy również dostarczyć wykładzinę pod wskazany adres, co ułatwia cały proces zakupu.

Docinanie

Świadczymy usługę docinania wykładzin PCV.

Transport

Oferujemy transport wykładzin PCV.

© Delta 2024 Wszystkie prawa zastrzeżone

Social Media