Usługi

Nie tylko oferujemy wysokiej jakości produkty, ale również dbamy o profesjonalną obsługę naszych Klientów. Nasze podejście jest indywidualne i dostosowane do Waszych potrzeb. Chcemy, abyście czuli się komfortowo i pewnie podejmując decyzje dotyczące swoich wnętrz. Nasz przyjazny i pełen zaangażowania personel służy Państwu swoim wieloletnim doświadczeniem. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów oferujemy usługi związane z naszym asortymentem.

OFERTA - USŁUGI

Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą usług salonu Delta Twoje Wnętrza. Wszystkie usługi wykonuje dla Was wykwalifikowany, doświadczony i zaangażowany personel. Dbamy, by jakość świadczonych przez nas usług pozostawała na najwyższym poziomie.

usługi

Pakowanie prezentów

Eleganckie zestawy ręczników, pościeli, obrusów czy ceramiki to doskonały prezent na każdą okazję. Na życzenie klienta możemy zapakować zakupione u nas towary w formie prezentowej tworząc niepowtarzalny zestaw. Szeroka gama różnorodnych towarów daje duże możliwości stworzenia oryginalnego i zindywidualizowanego podarunku.

Usługa pakowania prezentów

usługi

Doradztwo

Nasza wykwalifikowany personel czeka na Państwa w salonie stacjonarnym Delta Twoje Wnętrza codziennie w godzinach otwarcia. Możemy również spotkać się u Państwa w domu. Chętnie doradzimy przy wyborze drzwi, paneli podłogowych, lamp, karniszy, dekoracji okiennych. Jesteśmy dla Państwa aby dzielić się naszym wieloletnim doświadczeniem.

Usługa doradztwa

usługi

Wycena

Na życzenie klienta sporządzamy bezpłatnie wyceny dekoracji okiennych, drzwi, podłóg, karniszy itp. Zawsze możemy przygotować kilka wariantów wyceny tak, aby sprostać oczekiwaniom klienta, a jednocześnie zmieścić się w zaplanowanym budżecie (jeśli to tylko możliwe).

Usługa wyceny

usługi

Pomiar dekoracji okiennych

Oferujemy usługę pomiaru karniszy i okien do szycia dekoracji okiennych takich jak firany, zasłony i rolety rzymskie. Nasza doświadczona ekipa dojeżdża do Państwa domów i mieszkań abyście nie musieli się o nic martwić. Usługę tą najlepiej zamówić, jeśli karnisze są już powieszone. Możemy także doradzić, jakie karnisze najlepiej wybrać, jeśli klient jeszcze ich nie posiada oraz jakie przygotować zabudowy pod szyny sufitowe.

Usługa pomiaru dekoracji okiennych

usługi

Wizyta z wzornikami w domu

Doświadczony zespół obsługi klienta z Salonu Firan może odwiedzić Państwa w domu przywożąc ze sobą wzorniki tkanin dekoracyjnych oraz firan. Wystarczy umówić się telefonicznie i doprecyzować jakiego rodzaju tkaninami jesteście Państwo zainteresowani.

Wizyta z wzornikami w domu

usługi

Szycie dekoracji okiennych

Oferujemy usługę szycia dekoracji okiennych tj. zasłon, firan i rolet rzymskich na indywidualne zamówienie klienta. Nie boimy się trudnych wyzwań, szyjemy dekoracje do skosów i łuków. Często klienci przychodzą z własnymi pomysłami, a nasze prawdziwe czarodziejki krawcowe je realizują . Szyjemy również obrusy, bieżniki, poszewki, narzuty, pokrowce na krzesła i inne dekoracje. Dysponujemy dużą i nowoczesną pracownią, dlatego wszystkie zlecenia są realizowane przez doświadczone krawcowe w naszym salonie.

Usługa szycia dekoracji okiennych

usługi

Wieszanie dekoracji okiennych

Oferujemy usługę wieszania uszytych przez nas dekoracji okiennych. Przyjeżdżamy do klienta kilkuosobową ekipą z wyprasowanymi dekoracjami. Dzięki temu usługa wykonana jest szybko i sprawnie, a klient uzyskuje bez wysiłku oczekiwany efekt.

Usługa wieszania dekoracji okiennych

usługi

Wypożyczenie wzorników

Oferujemy wypożyczenie wzorników tkanin do domu. Zachęcamy do tego naszych klientów, gdyż każda tkanina inaczej prezentuje się w świetle dziennym a inaczej w sztucznym. Nie bez znaczenia jest również barwa światła sztucznego. Kolory i faktury tkanin inaczej wyglądają w ciepłym, a inaczej w zimnym świetle. Ważne, by tkaniny zobaczyć u siebie w domu lub mieszkaniu, zarówno w świetle dziennym, jak i po zmroku przy sztucznym oświetleniu. Zdarza się bowiem, iż klientom wydaje się, że w domu oglądają inną tkaninę niż wybrali w sklepie.

Usługa wypożyczenia wzorników

usługi

Docinanie wykładzin i chodników

Oferujemy usługę docinania wykładzin i chodników do nietypowych kształtów. Nasi doświadczeni pracownicy służą pomocą.

Usługa docinania wykładzin i chodników

usługi

Obszywanie wykładzin i chodników

Oferujemy usługę obszywania dywanów, chodników i wykładzin. Z wykładzin dywanowych można stworzyć nawet najbardziej wymyślny kształt dywanu. Jeśli klient potrzebuje nietypowy rozmiar lub kształt dywanu nasi pracownicy zrealizują także i takie zamówienie.

Usługa obszywania wykładzin i chodników

usługi

Pomiar drzwi

Oferujemy usługę pomiaru drzwi. Jeśli nie jesteście Państwo pewni, jak zrobić to prawidłowo, zdajcie się na naszego doświadczonego eksperta. Jest to pierwszy, a zarazem najważniejszy etap procesu montażu drzwi. Błąd popełniony na tym etapie narazi Państwa na duże koszty i olbrzymie opóźnienie. Okres oczekiwania na drzwi jest długi (nawet kilkanaście tygodni). Na prawidłowy pomiar drzwi ma wpływ wiele czynników, dlatego jeśli nie macie Państwo doświadczenia, nie zalecamy wykonywać go samodzielnie.

Usługa pomiaru drzwi

usługi

Montaż drzwi

Oferujemy usługę montażu drzwi przez doświadczonych fachowców. Tej usługi nie należy zlecać osobie, która proponuje jej podejrzanie tanie wykonanie. Już na etapie montażu można trwale uszkodzić drzwi, a wtedy tani montaż może się okazać wyjątkowo drogi i czasochłonny.

Usługa montażu drzwi

usługi

Transport

Oferujemy transport zakupionych u nas towarów, szczególnie tych wielkogabarytowych. Jeśli nasi klienci nie są pewni, jaki dywan będzie się prezentował najlepiej we wnętrzu ich domu, mogą poprosić o przywiezienie dwóch lub trzech, aby wyboru dokonać na miejscu.

Usługa transportu

usługi

Odkryj doskonały prezent dla swoich bliskich dzięki naszym bonom podarunkowym! To idealna okazja, aby sprawić radość bez względu na okoliczność. Nasze bony pozostawiają obdarowanym wybór spośród różnorodnych produktów i usług, zapewniając niezapomniany prezent dostosowany do ich indywidualnych upodobań. Daj swoim bliskim możliwość wyboru i zaskocz ich niepowtarzalnym doświadczeniem dzięki naszym bonom podarunkowym.

Bony podarunkowe

Dziękujemy Państwu za zaufanie i wsparcie. To dla nas ogromna motywacja do dalszego rozwoju i doskonalenia naszych usług. Jesteśmy dumni z tego, że możemy wspomóc Was w tworzeniu pięknych i przytulnych wnętrz, które odzwierciedlają Wasz gust i styl.

© Delta 2024 Wszystkie prawa zastrzeżone

Social Media