Usługi

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów oferujemy dodatkowe doradztwo, pomiar, montaż, szycie, transport, pakowanie prezentów

Usługi

Wycena

Na życzenie klienta sporządzamy bezpłatnie wyceny dekoracji okiennych, drzwi, podłóg, karniszy itp. Zawsze możemy przygotować kilka wariantów wyceny tak, aby sprostać oczekiwaniom klienta, a jednocześnie zmieścić się w zaplanowanym budżecie (jeśli to tylko możliwe).

Wycena - usługi

Usługi

Pomiar dekoracji okiennych

Oferujemy usługę pomiaru karniszy i okien do szycia dekoracji okiennych takich jak firany, zasłony i rolety rzymskie. Usługa ta w promieniu 20 km od naszego salonu i powyżej trzech okien jest bezpłatna. Możemy także doradzić, jakie karnisze najlepiej wybrać, jeśli klient jeszcze ich nie posiada.

Usługi

Wypożyczenie wzorników

Oferujemy wypożyczenie wzorników tkanin do domu. Zachęcamy do tego naszych klientów, gdyż każda tkanina inaczej prezentuje się w świetle dziennym a inaczej w sztucznym. Nie bez znaczenia jest również barwa światła sztucznego. Kolory i faktury tkanin inaczej wyglądają w ciepłym, a inaczej w zimnym świetle. Ważne, by tkaniny zobaczyć u siebie w domu lub mieszkaniu, zarówno w świetle dziennym, jak i po zmroku w sztucznym oświetleniu. Zdarza się bowiem, iż klientom wydaje się, że w
domu oglądają inną tkaninę niż wybrali w sklepie.

Wypożyczanie wzorników - usługi

Usługi

Szycie dekoracji okiennych

Oferujemy usługę szycia dekoracji okiennych tj. zasłon, firan i rolet rzymskich na indywidualne zamówienie klienta. Nie boimy się trudnych wyzwań, szyjemy dekoracje do skosów i łuków. Często klienci przychodzą z własnymi pomysłami, a nasze prawdziwe czarodziejki krawcowe je realizują . Szyjemy również obrusy, bieżniki, poszewki, narzuty, pokrowce na krzesła i inne dekoracje. Dysponujemy dużą i nowoczesną pracownią, dlatego wszystkie zlecenia są realizowane przez doświadczone krawcowe w naszym salonie.

Szycie - Usługi

Usługi

Wieszanie dekoracji okiennych

Oferujemy usługę wieszania uszytych przez nas dekoracji okiennych. Przyjeżdżamy do klienta kilkuosobową ekipą z wyprasowanymi dekoracjami. Dzięki temu usługa wykonana jest szybko i sprawnie, a klient uzyskuje bez wysiłku oczekiwany efekt.

Usługi

Pomiar drzwi

Oferujemy usługę pomiaru drzwi. Jeśli nie jesteście Państwo pewni, jak zrobić to prawidłowo, zdajcie się na naszego doświadczonego eksperta. Jest to pierwszy, a zarazem najważniejszy etap procesu montażu drzwi. Błąd popełniony na tym etapie narazi Państwa na duże koszty i olbrzymie opóźnienie. Okres oczekiwania na drzwi jest długi (nawet kilkanaście tygodni). Na prawidłowy pomiar drzwi ma wpływ wiele czynników, dlatego jeśli nie macie Państwo doświadczenia, nie zalecamy wykonywać go samodzielnie.

Pomiar drzwi - usługi

Usługi

Montaż drzwi

Oferujemy usługę montażu drzwi przez doświadczonych fachowców. Tej usługi nie należy zlecać osobie, która proponuje jej podejrzanie tanie wykonanie. Już na etapie montażu można trwale uszkodzić drzwi, a wtedy tani montaż może się okazać wyjątkowo drogi i czasochłonny.

Montaż drzwi - usługi

Usługi

Docinanie wykładzin i chodników

Oferujemy usługę docinania wykładzin i chodników do nietypowych kształtów. Nasi doświadczeni pracownicy służą pomocą.

Docinanie chodników - usługi

Usługi

Obszywanie dywanów, wykładzin i chodników

Oferujemy usługę obszywania dywanów, chodników i wykładzin. Z wykładzin dywanowych można stworzyć nawet najbardziej wymyślny kształt dywanu. Jeśli klient potrzebuje nietypowy rozmiar lub kształt dywanu nasi pracownicy z zrealizują także i takie zamówienie.

Usługi

Transport

Oferujemy transport zakupionych u nas towarów, szczególnie tych wielkogabarytowych. Jeśli nasi klienci nie są pewni, jaki dywan będzie się prezentował najlepiej we wnętrzu ich domu, mogą poprosić o przywiezienie dwóch lub trzech, aby wyboru dokonać na miejscu.

Usługi

Pakowanie prezentów

Eleganckie zestawy ręczników lub pościeli to doskonały i niepowtarzalny prezent na każdą okazję. Na życzenie klienta możemy zapakować zakupione u nas towary w formie prezentowej.