Obrusy

Salon Delta Twoje Wnętrza oferuje szeroki wybór różnego rodzaju nakryć na stoły. Oferujemy obrusy, bieżniki i serwety zarówno gotowe, jak i szyte na wymiar, na indywidualne zamówienie klienta. Mamy bogatą kolekcję tkanin dekoracyjnych w tym plamoodpornych, typowo obrusowych. Znajdziecie u nas obrusy codziennego użytku ale również bardzo eleganckie i odświętne, często projektowane i szyte tylko w jednym egzemplarzu, na specjalne zamówienie. Oprócz tkanin oferujemy szeroką gamę różnego rodzaju koronek, gipiur oraz innej pasmanterii świetnie prezentującą się na obrusach.

Dwie odsłony

Wachlarz możliwości

Kwiatowy komplet

Obrusy - oferta

Obrusy

Proste szyte na wymiar

Ze wszystkich tkanin dekoracyjnych szyjemy obrusy. Na specjalne zamówienie Klienta możemy uszyć dowolny rozmiar, jednak standardowo dostępne są rozmiary:

Obrusy szyte na wymiar

Obrusy

Na specjalne zamówienie klienta

Na specjalne zamówienie klienta projektujemy i szyjemy niepowtarzalne wzory obrusów na co dzień lub na wyjątkowe okazje: śluby, komunie i inne uroczystości. Rozmiar jest dopasowany do potrzeb klienta, natomiast wzornictwo ogranicza jedynie nasza wyobraźnia. Szyjemy dwuwarstwowe nakrycia stołu z wykończeniem kopertowym z koronek lub firanek, zdobione cyrkoniami, z wypustką pod kopertowym wykończeniem, z frędzelkami, koronkami, koralikami oraz inną pasmanterią.

Obrusy na specjalne zamówienie

Obrusy

Z tkanin plamoodpornych

Oferujemy Państwu bogatą ofertę tkanin plamoodpornych w metrażu zarówno gładkich jak i z motywami świątecznymi: połyskujące gwiazdki, śnieżki, śnieżynki, kokardki, choinki. Każdy znajdzie coś dla siebie. Materiały mogą być matowe lub ze wzorem, często dwustronne (na zasadzie negatywu i pozytywu), występują zarówno w wersji ze srebrną nitką brokatową, jak i złotą. Szczególnie ładnie prezentują się szyte jako obrusy z szerokim zakładem bocznym (tzw. ramą) z wykończeniem kopertowym, gdzie bardziej połyskująca strona materiału pięknie wyciąga delikatniejszy wzór z wierzchniej warstwy.

Obrusy plamoodporne

Obrusy

Z tkanin dekoracyjnych

Obrusy możemy uszyć niemal z każdej tkaniny dekoracyjnej. Wymiary są dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta. W tym kontekście na szczególną uwagę zasługuje nasza kolekcja tkanin gobelinowych. Bogactwo i różnorodność wzorów oraz trwałość materiałów sprawia, że jest to rozwiązanie ponadczasowe i nadaje wnętrzu niepowtarzalny charakter. Dla osób lubiących prostotę i elegancję proponujemy nakrycia stołów z tych samych tkanin, co zasłony.

Obrusy z tkanin dekoracyjnych

Obrusy

Konfekcjonowane

Swoją ofertę corocznie poszerzamy o sezonowe kolekcje świąteczne. Proponujemy obrusy, bieżniki i nakładki konfekcjonowane w rozmiarach:

Obrusy konfekcjonowane

Przykładowe wzory uszyte przez naszą pracownię

Prezentujemy obrusy na specjalne zamówienie, na wymiar klienta, uszyte z naszych materiałów przez doświadczone krawcowe z naszej pracowni. Spersonalizowane obrus można wybrać z dowolnej tkaniny wzorzystej lub gładkiej, z pasmanterią ozdobną lub zupełnie proste, pojedyncze lub dwuwarstwowe, z szeroką ramą dookoła lub wąskim obszyciem.

© Delta 2024 Wszystkie prawa zastrzeżone

Social Media