Obrusy

Stół w każdym domu to najważniejszy mebel, tworzący wyjątkową, magiczną atmosferę. Nakryty odpowiednią tkaniną doda szyku i elegancji każdemu wnętrzu oraz sprawi, że będzie ono niepowtarzalne.

Obrusy

W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroki wybór obrusów, bieżników oraz serwet gotowych: białych, bez wzorów, różnokolorowych z wieloma nadrukami, tych na co dzień i tych świątecznych. Ogromny wybór sprawi, że z pewnością wybierzecie Państwo coś odpowiedniego dla siebie. Konfekcja stołowa, którą Państwu proponujemy to obrusy, serwety i bieżniki:

Plamoodporne

Obrus plamoodporny

Salon firan

Haftowane

Obrus haftowany

Salon firan

Szydełkowe

Obrus szydełkowy

Salon firan

Gipiurowe

Obrus gipiurowy

Salon firan

Żakardowe

Obrus żakardowy

Salon firan

Tkaniny obrusowe

Dla klientów, którzy nie znajdą odpowiednich rozmiarów wśród gotowych obrusów, przygotowaliśmy bogatą ofertę tkanin obrusowych w metrażu. Proponujemy Państwu tkaniny:

Gipiurowe

Salon firan

Koronkowe

Salon firan

Żakardowe

Salon firan

Plamoodporne

Salon firan

Rozwiązania indywidualne

Klientom poszukującym oryginalnych, niespotykanych nakryć stołu proponujemy rozwiązania indywidualne. Oferujemy bowiem Państwu szycie obrusów na wymiar z dowolnych tkanin, niekoniecznie typowo obrusowych. Obrusy takie możemy uszyć z tych samych tkanin co zasłony lub ozdobne poszewki, tworząc w ten sposób niepowtarzalne komplety.

Wnętrza proste i nowoczesne

Do wnętrz prostych i nowoczesnych proponujemy wykończenie obrusu eleganckim, szerokim zakładem z kopertowym złożeniem na rogach lub prostym lamowaniem.

Wnętrza stylowe

Do wnętrz stylowych możecie Państwo u nas dobrać do tkaniny różnego rodzaju ozdobne wykończenia tj. frędzle, koraliki, szerokie ramy z innego materiału.

Specjalne zamówienia

Na specjalne okazje, wymagające bardzo eleganckich obrusów (chrzciny, komunia, błogosławieństwo itp.) oferujemy Państwu nasze koronkowe i gipiurowe obrusy szyte na specjalne zamówienie klienta. Dostępne są one w kolorach: białym, kremowym, beżowym oraz złotym.