Obrusy

Stół w każdym domu to najważniejszy mebel, tworzący wyjątkową, magiczną atmosferę. Nakryty odpowiednią tkaniną doda szyku i elegancji każdemu wnętrzu oraz sprawi, że będzie ono niepowtarzalne.

Obrusy

Salon Delta Twoje Wnętrza oferuje szeroki wybór różnego rodzaju nakryć na stoły. Oferujemy obrusy, bieżniki i serwety zarówno gotowe, jak i szyte na wymiar, na indywidualne zamówienie klienta. Mamy bogatą kolekcję tkanin dekoracyjnych w tym plamoodpornych, typowo obrusowych. Znajdziecie u nas obrusy codziennego użytku ale również bardzo eleganckie i odświętne, często projektowane i szyte tylko w jednym egzemplarzu, na specjalne zamówienie. Oprócz tkanin oferujemy szeroką gamę różnego rodzaju koronek, gipiur oraz innej pasmanterii świetnie prezentującą się na obrusach.

Proste obrusy szyte na wymiar

Ze wszystkich tkanin dekoracyjnych szyjemy obrusy. Standardowo dostępne są rozmiary: 140 cm x 200 cm, 140 cm x 220 cm, 140 cm x 260 cm, 140 cm x 280 cm, 110 cm x 160 cm, 130 cm x 180 cm. Na specjalne zamówienie Klienta możemy uszyć dowolny rozmiar.

Obrusy szyte na specjalne zamówienie klienta

Na specjalne zamówienie klienta projektujemy i szyjemy niepowtarzalne wzory obrusów na co dzień lub na wyjątkowe okazje: śluby, komunie i inne uroczystości. Rozmiar jest dopasowany do potrzeb klienta, natomiast wzornictwo ogranicza jedynie nasza wyobraźnia. Szyjemy obrusy dwuwarstwowe z wykończeniem kopertowym z koronek lub firanek, zdobione cyrkoniami, z wypustką pod kopertowym wykończeniem, z frędzelkami, koronkami, koralikami oraz inną pasmanterią.

Tkaniny plamoodporne na obrusy

Oferujemy Państwu bogatą ofertę tkanin plamoodpornych w metrażu zarówno gładkich jak i z motywami świątecznymi: połyskujące gwiazdki, śnieżki, śnieżynki, kokardki, choinki. Każdy znajdzie coś dla siebie. Materiały mogą być matowe lub ze wzorem, często dwustronne (na zasadzie negatywu i pozytywu), występują zarówno w wersji ze srebrną nitką brokatową, jak i złotą. Szczególnie ładnie prezentują się szyte jako obrusy z szerokim zakładem bocznym (tzw. ramą) z wykończeniem kopertowym, gdzie bardziej połyskująca strona materiału pięknie wyciąga delikatniejszy wzór z wierzchniej warstwy.

Tkaniny dekoracyjne na obrusy

Obrusy możemy uszyć niemal z każdej tkaniny dekoracyjnej. Wymiary są dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta. W tym kontekście na szczególną uwagę zasługuje nasza kolekcja tkanin gobelinowych. Bogactwo i różnorodność wzorów oraz trwałość materiałów sprawia, że jest to rozwiązanie ponadczasowe i nadaje wnętrzu niepowtarzalny charakter. Dla osób lubiących prostotę i elegancję proponujemy obrusy z tych samych tkanin, co zasłony.

Obrusy konfekcjonowane

Proponujemy obrusy, bieżniki i nakładki konfekcjonowane w rozmiarach: 79 cm x79 cm, 38 cm x 140 cm, 38 cm x 160 cm, 38 cm x 180 cm, 35 cm x 170 cm, 85 cm x 85 cm, 40 cm x 140 cm, 50 cm x 100 cm. Swoją ofertę corocznie poszerzamy o sezonowe kolekcje świąteczne.

Delta Twoje Wnętrza - Logo

© Delta 2022 Wszystkie prawa zastrzeżone

Social Media