Drzwi Myślenice - wewnętrzne

Głównym zadaniem drzwi wewnętrznych jest oddzielenie od siebie poszczególnych pomieszczeń. Należy przy tym pamiętać, że pełnią ważną funkcję dekoracyjną nadając wnętrzom różny charakter. Mogą odmienić wnętrze sprawiając, że dom czy mieszkanie nabierze wyjątkowego wyrazu. Odpowiednio dobrane podkreślają charakter pomieszczeń. Przy wyborze drzwi, oprócz designu, warto wziąć pod uwagę ich cenę, trwałość, sposób montażu oraz ponadczasowy wygląd. Drzwi pokojowe, kuchenne, łazienkowe, do garderoby czy sypialni najczęściej eksploatowane są przez długie lata dlatego warto aby były odporna na wilgoć, różnice temperatury, zarysowania oraz różnego rodzaju zabrudzenia.

Erkado
Drzwi Myślenice - wewnętrzne

Erkado to zdecydowany lider na rynku drzwiowym. W ostatnich kilku latach firma ta zrobiła ogromne postępy zarówno w kwestii technicznego udoskonalenia produkcji drzwi, jak i poprawy jakościowej produktów. Erkado jest na rynku już ponad 45 lat, co gwarantuje nam zakup drzwi od pewnego i sprawdzonego producenta.

DRE
Drzwi Myślenice - wewnętrzne

DRE jest jednym z liderów na Polskim rynku drzwiowym. Marka ta jest rozpoznawalna głównie z dużych pasywnych drzwi oraz wyjątkowego wzornictwa. DRE charakteryzuje się pionierskimi modelami, z których inne firmy często zaczerpują inspiracje. Odkąd Krzysztof Miruć stał się twarzą DRE, firma nieustannie zwiększa swoją rozpoznawalność.

Barański
Drzwi Myślenice - wewnętrzne

Barański to marka szeroko rozpoznawalna w ostatnich latach. Drzwi od tego producenta charakteryzują się innowacyjnym wyglądem oraz solidnością. Nawet standardowe modele wyposażone są w wysokiej jakości okleinę. Co najważniejsze, ramy pionowe wykonane są z drewna klejonego gwarantującego minimalizację ryzyka odkształceń np. w warunkach, gdzie po obu stronach drzwi panują zupełnie inne temperatury.

Pol-skone
Drzwi Myślenice - wewnętrzne

Pol-Skone to firma drzwiowa charakteryzująca się wysoką jakością produktów. Drzwi z tej firmy możemy z czystym sumieniem polecić zarówno do obiektów takich typu biura i pomieszczenia specjalne, jak do domów jednorodzinnych oraz mieszkań.

Porta
Drzwi Myślenice - wewnętrzne

Porta jest marką rozpoznawalną na całym świecie. Cechują ją nietypowe rozwiązania, stosowane zwłaszcza w obiektach specjalnych. W przypadku drzwi wewnętrznych, użytku domowego możemy zauważyć, że producent ten ma ogromny wybór zarówno wzorów, jak i kolorów, które ciężko będzie znaleźć w konkurencyjnych firmach.

Voster
Drzwi Myślenice - wewnętrzne

Voster to znana firma na rynku drzwiowym. Charakteryzuje się raczej typowym wzornictwem drzwi, dla których mamy możliwość wybrania zarówno różnej klasy oklein, jak i kolorów. Znajdziemy tutaj produkty premium oraz modele dla mniej wymagającego klienta.

Intenso
Drzwi Myślenice - wewnętrzne

Intenso to producent drzwi, którego oferta charakteryzuje się raczej wąskim wachlarzem wzorów, ale za to wyróżnia ją bardzo ciekawe i nietuzinkowe wzornictwo. Wyjątkowość tej oferty podkreśla możliwość wybrania rzadko spotykanych kolorów oklein, dlatego warto zwrócić uwagę na propozycje tej marki.

Delta Twoje Wnętrza - Logo

© Delta 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone

Social Media