Sztuczna trawa

Czy zastanawiałeś się kiedyś nad sztuczną trawą? Czy marzysz o zielonym balkonie, ale nie masz czasu na pielęgnację naturalnej trawy? Mam dla Ciebie rozwiązanie – wykładzinę, która do złudzenia przypomina źdźbło trawy. Idealnie wpisze się w wystrój Twojego balkonu lub tarasu i doda im niepowtarzalnego wyglądu. Sztuczna trawa ożywia każde miejsce w którym zostaje zastosowana, dzięki swoim walorom jest zielona przez cały rok, jej pojedyncze włókna zachowują piękny zielony kolor.

Producent gwarantuje wytrzymałość oraz jakość produktu przez nawet 20 lat. Dzięki wysokiej jakości materiałom sztuczna trawa może wyglądać, jak naturalna, zapewniając przyjemne doznania wizualne i dotykowe. Jest delikatna dla stóp, a zarazem bardzo wytrzymała, może być również stosowana jako dywan czy mata do zabaw dla dzieci. Spełnia przede wszystkim rolę dekoracyjną, ale i praktyczną – jest doskonałym izolatorem przed zimnem i wilgocią. Rozwiązanie to jest niezwykle łatwe w montażu. Nie wymaga zastosowania warstwy ziemi czy piasku. Możemy więc ją położyć na dowolnej powierzchni. Sprawdzi się równie dobrze na betonowej posadzce, płytkach gresowych, jak i kostce brukowej. W naszej ofercie znajdziesz wiele wzorów dostępnych od ręki.

Sztuczna trawa - oferta

Sztuczna trawa

Od ręki

W naszym salonie Delta Twoje Wnętrza oferujemy sztuczną trawę w różnych wzorach i szerokościach dostępnych od ręki. Towar nawinięty jest na rolki, z których odcinamy żądaną przez klienta długość. Nasza oferta to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy pragną cieszyć się pięknym, zielonym trawnikiem bez konieczności regularnej pielęgnacji. Doskonale sprawdzi się w ogrodach, na balkonach, tarasach czy nawet na boiskach sportowych. Dostępność od ręki zapewnia atrakcyjne ceny.

Sztuczna trawa od ręki

Sztuczna trawa

Na zamówienie

W naszym salonie Delta Twoje Wnętrza oferujemy również wzory dostępne w sprzedaży kuponowej! Oznacza to, że istnieje możliwość sprowadzenia sztucznej trawy na specjalne zamówienie Klienta, ponieważ posiadamy wzorniki różnych jej rodzajów. Można wybierać spośród różnych gatunków, odcieni i grubości. Bez względu na warunki pogodowe, sztuczna trawa zachowuje swój kolor i wygląd, dzięki czemu zawsze będziesz mieć perfekcyjny trawnik. Możliwość zakupu kuponowego sprawia, że wybór jest bardzo szeroki.

Sztuczna trawa na zamówienie

Sztuczna trawa - Dostępne rozmiary

Sztuczna trawa występuje na rolkach w kilku szerokościach. Rozmiary te ograniczają jeden z wymiarów, które chcemy uzyskać. Drugi wymiar natomiast nie jest w żaden sposób narzucony, gdyż możemy odciąć dowolny odcinek z rolki.  Sztuczna trawa na rolkach występuje w następujących szerokościach: 

© Delta 2024 Wszystkie prawa zastrzeżone

Social Media