O firmie

Firma Delta Twoje Wnętrza jest firmą rodzinną, wspierającą klientów ponad trzydziestoletnim doświadczeniem. 

Historia

Firma DELTA została założona w 1989 roku. Początkowo działała jako mały sklep. W 1997 roku siedzibę firmy przeniesiono do budynku dawnej wytwórni galanterii „Galalit”.  Sklep został podzielony na trzy działy towarowe, z których każdy znajdował się na osobnej kondygnacji. Od 4 października 2021 roku, już jako Delta Twoje Wnętrza, firma przeniosła się do nowo powstałego budynku przy ruchliwej „Zakopiance”. Obecnie jest to jeden z większych sklepów z artykułami wykończenia, wyposażenia i wystroju wnętrz w powiecie myślenickim. 

Delta

2008

Delta

2010

Delta Twoje Wnętrza

2021

Misja i wizja

Nasza misja

Zmiany dotyczą każdego z nas. Budujemy domy, remontujemy swoje mieszkania. Codziennie wkładamy dużo starań, by pozytywnie zaskoczyć naszych klientów. Chcemy zmieniać się razem z Państwem i nowymi trendami.

Nasza wizja

Firma Delta Twoje Wnętrza w Myślenicach wyposażyła i udekorowała domy i mieszkania już kilku pokoleń myśleniczan oraz mieszkańców okolic. Chcemy nadal kontynuować tę tradycję, poszerzając jednocześnie naszą współpracę o szersze grono odbiorców. Naszą wizją jest to, aby firma stała się miejscem spotkań większej ilości architektów, projektantów, dekoratorów i wykonawców.

© Delta 2022 Wszystkie prawa zastrzeżone

Social Media