Dział dywanów

Dywany stały się kluczowym elementem wystroju wnętrza. Wykładziny, zwłaszcza dywanowe są coraz częściej wybieranym materiałem przez projektantów. Dywany i wykładziny tworzą niejako bazę dla pomieszczenia. Najnowsze trendy zwracają się ku wyrazistym teksturom, głębi i nadają wnętrzu ciepły ton.

OFERTA SPECJALNA

Dywan Miami 120x180

299zł

229zł

Ekskluzywna wykładzina Riona szer. 5m

159zł/m2

99zł/m2

Sztuczna trawa szer. 2m

25zł/m2

22,90zł/m2

Dział dywanów

Dywany

Dywan to doskonała dekoracja wnętrza, która dopełni całość aranżacji i nada przestrzeni przytulnego klimatu. Dodatkowo chroni on podłogę przed zarysowaniami oraz wygłusza pomieszczenie. Wybierając dywan należy kierować się dostępną przestrzenią oraz jego kolorystyką.  Nasz asortyment składa się z dywanów o różnym rozmiarze, kształcie oraz kolorze. Odwiedzając nasz dział dywanów znajdą Państwo coś dla siebie.

Dywany - Dział dywanów

Dział dywanów

Wykładziny

Wykładzina podłogowa to materiał, który zapewni izolację termiczną wnętrza oraz skutecznie wygłuszy je. To idealny zamiennik parkietu czy płytek, ponieważ jest tańszy oraz łatwiejszy w montażu i utrzymaniu. Wykładzina nada naszemu pomieszczeniu całkowicie nowy charakter. Możemy ją zastosować w naszej sypialni czy przedpokoju. Idealnie nada się również do pokoju dziecięcego, gdzie nasze pociechy bawią się na podłodze.

Dział dywanów

Chodnik podłogowy to tkanina, która idealnie sprawdzi się zarówno do zimnego korytarza czy przedpokoju jak również do ciepłej sypialni czy salonu. Ociepli on każde urządzane wnętrze oraz ożywi je nadając niepowtarzalnego i oryginalnego charakteru. Nasze chodniki dostępne są w wielu wariacjach kolorystycznych. Odwiedzając nasz dział mają Państwo gwarancje szerokiego wyboru i udanych zakupów. 

Chodniki - Dział dywanów

Dział dywanów

Sztuczna trawa

Sztuczna trawa to bardzo popularny sposób na dekorację podłoża na balkonie czy tarasie. Dzięki niej możemy cieszyć się zielenią przez cały rok. Spełnia przede wszystkim rolę dekoracyjną, ale i praktyczną – jest doskonałym izolatorem przed zimnem i wilgocią. 

Dział dywanów

Wycieraczki

Wycieraczka to przedmiot, który pozwala utrzymać nasz dom w czystości. Dzięki niej woda, piasek, błoto czy śnieg nie przedostają się w głąb naszego mieszkania. To również część reprezentatywna naszego wnętrza, która wywiera pierwsze wrażenie na gościu. Szeroka gama wzorów pozwoli Państwu dopasować ją idealnie do swojego wnętrza poprawiając estetyka wejścia i nadając mu wyjątkowy wygląd.