Dział dywanów

Dywany stały się kluczowym elementem wystroju wnętrza. Wykładziny, zwłaszcza dywanowe są coraz częściej wybieranym materiałem przez projektantów. Dywany i wykładziny tworzą niejako bazę dla pomieszczenia. Najnowsze trendy zwracają się ku wyrazistym teksturom, głębi i nadają wnętrzu ciepły ton. Nasz dział dywanów proponuje państwu między innymi dywany, wykładziny i chodniki.

Oferta specjalna

oferta specjalna dywan

Dywan do prania w pralce
80cm x 150cm

139 zł

99 zł

oferta specjalna chodnik - dział dywanów

Chodnik na żelu szer. 67 cm

39 zł/mb

35 zł/mb

oferta specjalna wykładzina - dział dywanów

Ekskluzywna wykładzina Serrios
szer. 4 m

179 zł/m2

109 zł/m2

OFERTA - DZIAŁ DYWANÓW

DZIAŁ DYWANÓW

Dywan to doskonała dekoracja wnętrza, która dopełni całość aranżacji i nada przestrzeni przytulnego klimatu. Dodatkowo chroni on podłogę przed zarysowaniami oraz wygłusza pomieszczenie. Wybierając dywan należy kierować się dostępną przestrzenią oraz jego kolorystyką.  Nasz asortyment składa się z dywanów o różnym rozmiarze, kształcie oraz kolorze.

DZIAŁ DYWANÓW

Wykładzina podłogowa to materiał, który zapewni izolację termiczną wnętrza oraz skutecznie wygłuszy je. To idealny zamiennik parkietu czy płytek, ponieważ jest tańszy oraz łatwiejszy w montażu i utrzymaniu. Wykładzina nada naszemu pomieszczeniu całkowicie nowy charakter. Możemy ją zastosować w naszej sypialni czy przedpokoju. Idealnie nada się również do pokoju dziecięcego, gdzie nasze pociechy bawią się na podłodze.

DZIAŁ DYWANÓW

Chodnik podłogowy to tkanina, która idealnie sprawdzi się zarówno do zimnego korytarza czy przedpokoju jak również do ciepłej sypialni czy salonu. Ociepli on każde urządzane wnętrze oraz ożywi je nadając niepowtarzalnego i oryginalnego charakteru. Nasze chodniki dostępne są w wielu wariacjach kolorystycznych. Odwiedzając nasz dział mają Państwo gwarancje szerokiego wyboru i udanych zakupów. 

DZIAŁ DYWANÓW

Sztuczna trawa to bardzo popularny sposób na dekorację podłoża na balkonie czy tarasie. Dzięki niej możemy cieszyć się zielenią przez cały rok. Spełnia przede wszystkim rolę dekoracyjną, ale i praktyczną – jest doskonałym izolatorem przed zimnem i wilgocią. 

DZIAŁ Z DYWANAMI

Wycieraczka to przedmiot, który pozwala utrzymać nasz dom w czystości. Dzięki niej woda, piasek, błoto czy śnieg nie przedostają się w głąb naszego mieszkania. To również część reprezentatywna naszego wnętrza, która wywiera pierwsze wrażenie na gościu. Szeroka gama wzorów pozwoli Państwu dopasować ją idealnie do swojego wnętrza poprawiając estetyka wejścia i nadając mu wyjątkowy wygląd.

wycieraczki gumowe, ozdobne, podgumowane, na metry - dział dywanów

© Delta 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone

Social Media