ROLETY RZYMSKIE DO SKOSU

Rolety rzymskie do skosu to świetne rozwiązanie do mieszkań na poddaszach, dla osób, które cenią sobie nowoczesność i prostotę.

Zalety Rolet rzymskich do skosu

Ten typ dekoracji okiennej posiada wszystkie zalety tradycyjnych rolet rzymskich. Można je uszyć zarówno z tkanin zasłonowych jak i firanowych. Wszystko zależy od tego, jaką funkcję mają pełnić rolety rzymskie do skosu. Mogą zasłaniać wnętrze mieszkania przed wzrokiem sąsiadów, izolować nadmiar światła, chronić przed nagrzaniem lub pełnić jedynie rolę dekoracyjną aby poprawić nastrój i komfort domowników. Przed podjęciem decyzji, jaki materiał wybrać na roletę, warto doprecyzować swoje potrzeby.

Wady Rolet rzymskich do skosu

Jedynym minusem rolet rzymskich do skosu jest ograniczenie możliwości podnoszenia tkaniny jedynie do wysokości, na której zaczyna się skos. W większości przypadków będzie się to wiązało z przysłonięciem przez tkaninę części okna na stałe, co może utrudniać a nawet uniemożliwiać jego swobodne otwieranie. Jak w każdej rolecie rzymskiej, również w przypadku rolet do skosu, tkanina podczas podnoszenia składa się w harmonijkę tworząc uporządkowane, równoległe fałdki.

Rolety rzymskie do skosu - z jakiej tkaniny?

Szeroki wybór różnorodnych materiałów nadających się do tego typu dekoracji znajdziecie Państwo w naszym salonie Delta Twoje Wnętrza. Prawie wszystkie tkaniny nadają się na tego typu dekorację. Oferujemy tkaniny zasłonowe, obiciowe i firanowe o różnej transparentności, wzornictwie i kolorystyce. W przypadku zastosowania na roletach tkanin kryjących (zasłonowych lub obiciowych), możemy użyć ich do innych elementów dekoracyjnych wnętrza. Pięknie będzie prezentować się narzuta i poszewki ozdobne do kompletu z roletą rzymską.

Chętnie doradzimy, pomożemy w wyborze oraz pomiarze. Świadczymy również usługi szycia dekoracji okiennych w tym rolet rzymskich do skosu.

Rolety rzymskie są rozwiązaniem dosyć rzadko wybieranym do pomieszczeń na poddaszach w skosach ponieważ nie wszyscy zdają sobie sprawę z takiej możliwości. Najczęściej wybieramy w takim wypadku plisy. Niewątpliwą przewagą rolet rzymskich jest możliwość wielokrotnego prania tkaniny a nawet uszycie jej drugiej wersji na odmianę. I tak niewielkim kosztem możemy całkowicie odmienić charakter wnętrza wymieniając w nim przy okazji kilak dodatków takich jak ozdobne poszewki, narzuty czy obrusy, szyjąc je z tej samej tkaniny, co roletę.

Delta Twoje Wnętrza - Logo

© Delta 2024 Wszystkie prawa zastrzeżone

Social Media