Wycieraczki

Wycieraczka pełni ważną funkcję w naszym wnętrzu. Oprócz tego, że zatrzymuje brud i wodę przyniesioną z zewnątrz to dodatkowo jest częścią reprezentatywną naszego wnętrza, która wywiera pierwsze wrażenie na gościach.

Wycieraczki ozdobne

Wycieraczka ozdobna świetnie sprawdzi się jako element dekoracyjny do naszego wnętrza. Różnorodne wzory i kolory pozwolą na wybranie takiej, która będzie idealnie pasować do pomieszczenia. Od spodu posiadają warstwę gumy, która uniemożliwia przesunięcie się wycieraczki. Skutecznie czyści obuwie i jest łatwa w utrzymaniu czystości. Doskonale nada się do przedpokojów, korytarzy, holów czy klatek schodowych.

Wycieraczki ażurowe i gumowe

Wycieraczka ażurowa to produkt, która nada się idealnie sprawdzi się w budynkach przy dużym natężeniu użytkowania. Bardzo dobrze zatrzymują brud przynoszony z zewnątrz. W lecie świetnie radzi sobie z paskiem, jesienią z młotem, a zimą ze śniegiem. Ażurowa struktura umożliwia odpływ płynnych substancji przez co nie zatrzymuje ona wilgoci. Gumowy spód uniemożliwia wycieraczce przesuwanie się po podłożu, dzięki czemu zapewnione jest bezpieczeństwo podczas codziennego użytkowania.

Rozmiary

Wycieraczki podgumowane

Wycieraczka podgumowana to niezbędny artykuł artykuł w każdym domu. Wycieraczka ta bardzo dobrze usuwa z obuwia nadmiar brudu czy wilgoci. Najczęściej stosujemy ją tuż przed wejściem do domu czy mieszkania, choć równie dobrze sprawdzi się w pomieszczeniu wejściowym. Składa się ona zwykle z dwóch warstw. Dolna warstwa wykonana jest z tworzywa przypominającego gumę. Jest więc odporna na wilgoć i posiada właściwości antypoślizgowe. Przyjdź i wybierz wycieraczkę do swojego domu.

Rozmiary

Wycieraczki na wymiar

Wycieraczki są cięte z rolki na wymiar podany przez klienta. Zapewniają doskonałe czyszczenie obuwia z wody, piasku czy śniegu. Wycieraczka jest podgumowana przez co zapobiega poślizgnięciu oraz swobodnemu przemieszczaniu się wycieraczki. Nie wymaga obszywania. Uniwersalne grubości pozwolą wybrać taką, która zmieści się pod drzwi. Solidne wykonanie sprawi, że wycieraczka będzie służyła przez długi czas.

Wycieraczki igiełkowe

Wycieraczki igiełkowe szczególnie nadają się w miejscach, gdzie natężenie ruchu jest bardzo duże. Wykonane z nieodkształcającego się materiały doskonale czyszczą obuwie zapewniając jednocześnie komfort chodzenia. Gumowa warstwa zapobiega przesuwaniu się wycieraczki. Są one wielosezonowe odporne na deszcz czy śnieg. Doskonale sprawdzą się zarówno przed wejściem do budynku jak i wewnątrz. Czyszczenie wycieraczki jest bardzo proste – należy ją wytrzepać lub przemyć wodą pod ciśnieniem. Dostępne w gotowych rozmiarach lub cięte na wymiar z wałka.

Rozmiary

Wycieraczki - nakładki zewnętrzne na schody

Nakładki na schody zewnętrzne sprawdzą się idealnie tam, gdzie nasze stopnie są bardzo śliskie. Wykonane z trwałej, solidnej i trudno ścieralnej gumy skutecznie eliminują ryzyko poślizgnięcia. Są odporne na trudne warunki atmosferyczne w tym wysokie mrozy jednocześnie bardzo proste w utrzymaniu czystości. Po nałożeniu na stopnie nakładki są stabilne – nie potrzeba mocować ich na stałe. Dostępne we wzorach ażurowym lub blachy.

Wycieraczki - ociekacz na buty

Ociekacz na buty pozwoli na utrzymaniu porządku w gankach, przedsionkach czy korytarzach. Wysoka krawędź podstawy zapobiega umożliwia gromadzenie się zebranej wody, śniegu czy brudu i zapobiega wydostaniu się ich. Estetycznie wykonany sprawdzi się także jako dekoracja do wnętrza. Z łatwością pomieści kilka par butów. Ociekacz jest również bardzo łatwy w utrzymaniu czystości. Dostępny w wersji plastikowej lub gumowej.

Delta Twoje Wnętrza - Logo

© Delta 2022 Wszystkie prawa zastrzeżone

Social Media