Drzwi Myślenice

Drzwi to niezbędny element dekoracyjny w każdym domu. Oprócz walorów estetycznych spełniają one szereg funkcji praktycznych: od bezpieczeństwa po stworzenie odpowiedniej temperatury wnętrza.

Drzwi Myślenice - zewnętrzne

Drzwi zewnętrzne przede wszystkim są wizytówką twojego domu. Powinny być zatem dobrane tak, aby pasowały zarówno do elewacji budynku, jak i całego otoczenia. Ich głównym zadaniem jest zapewnienie bezpieczeństwa lokatorom. Ważne jest więc, aby były one wykonane z solidnych materiałów. Wychodząc na przeciw tym oczekiwaniom, oferujemy drzwi od najlepszych producentów na rynku. Szeroki wybór wzorów oraz najlepsza jakość materiałów pozwolą cieszyć się Państwu nie tylko bezpieczeństwem, ale również estetyką. Zapraszamy do naszego salonu drzwi Myślenice.

WIATRAK

Doorsy

KMT

Setto

Drzwi Myślenice - wewnątrzklatkowe

Drzwi wewnątrzklatkowe oddzielają nasze mieszkanie od klatki schodowej w budynku wielorodzinnym. Należy zadbać zatem, aby bardzo dobrze się prezentowały. Będą bowiem one dużo częściej spotykane niż drzwi zewnętrzne do domów jednorodzinnych. Oprócz estetyki równie ważne jest bezpieczeństwo. Podobnie do drzwi zewnętrznych –  drzwi wewnątrzklatkowe powinny być zrobione z trwałych materiałów, aby były solidne i stabilne. Warto również zadbać o dźwiękoszczelność – cecha ta szczególnie przyda się właśnie przy takich drzwiach, gdzie wokoło znajduje się pełno ludzi.

KR CENTER

Drzwi Myślenice - wewnętrzne

To jakie drzwi wewnętrzne wybierzemy w głównej mierze zależy od funkcji danego pomieszczenia. Inne wstawimy do sypialni czy salonu, a inne do łazienki czy kuchni, gdzie potrzebne będą otwory wentylacyjne. Oczywiście istotny jest również walor estetyczny. Ważne jest, aby drzwi pasowały do kolorystyki i aranżacji. Swoimi gabarytami mocno wpływają bowiem na odbiór wnętrza. W naszej ofercie znajdą Państwo modele drzwi wewnętrznych od najlepszych producentów na rynku.

Porta

Voster

Doorsy

POL - SKONE

DRE

ERKADO