Roleta tekstylna dzień i noc
Rolety tekstylne dzień i noc

Rolety dzień i noc

Rolety dzień i noc swą popularność zyskały dzięki funkcjonalności i prostemu designowi. Łączą w sobie zarówno funkcję zasłon jak i firan jednocześnie zachowując prosty wygląd. Obecnie obserwujemy lekki przesyt tego typu przysłonami z uwagi na ich wszechobecność a klienci zaczynają również sięgać po rozwiązania alternatywne. Ich schyłek nie nastąpi jednak szybko, gdyż są bardzo wygodne i stosunkowo niedrogie.

Rolety dzień - oferta

Rolety tekstylne

Dzień i noc

Rolety dzień i noc możemy spotkać w budynkach użyteczności publicznej, biurach, ale również we wszystkich pomieszczeniach w domu czy mieszkaniu. Można dyskutować o ich estetyce, jednym będą się podobać, innym nie. Na pewno jest to produkt wart poświęcenia uwagi. Zawsze pamiętajmy aby wybrać dla siebie to, w czym będziemy czuli się dobrze a jednocześnie, co spełni nasze oczekiwania. Rolety dzień i noc możemy wieszać w oknie jako samodzielną przesłonę lub jako uzupełnienie firan bądź zasłon.
Rolety tekstylne dzień i noc

Rolety dzień i noc - na czym polega ich fenomen

Rozwiązanie to charakteryzuje się bardzo sprytną, a jednocześnie prostą konstrukcją, dzięki czemu pozostawia swoją konkurencję daleko w tyle.

Mechanizm składa się z dwóch rolek. Górnej nawijającej i dolej obciążającej. Na te rolki naciągnięta jest tkanina, która opada z górnej rolki i zawraca z powrotem do góry wokół dolnej- obciążającej. Tkanina ta zrobiona jest z naprzemiennie ułożonych poziomych pasków dwojakiego rodzaju. Jedne paski są zrobione z tkaniny kryjącej a drugie z transparentnej siatki. Za pomocą bocznego koralika przesuwamy paski względem siebie zwijając lub rozwijając tkaninę na górnej rolce. Tkaninę można zwinąć do samej góry pozostawiając całkowicie odsłonięte okno bądź rozwinąć do samego końca. Istnieje możliwość zatrzymania tkaniny na dowolnej wysokości. Wzdłuż całej wysokości możemy ustawić dowolny poziom przezierności. Maksymalny poziom przezierności na poziomie 50 % uzyskujemy ustawiając paski w pozycji naprzemiennej tzn. paski tego samego rodzaju pokrywają się wzajemnie. Całkowite krycie uzyskujemy w momencie, gdy paski kryjące nasuwają się na paski z siatki. Taka konstrukcja rolety pozwala płynnie regulować dopływ światła z zewnątrz.

Rolety dzień i noc - rodzaje tkanin

Tkaniny na rolety dzień i noc dostępne są w różnych wariantach przezroczystości i kolorystycznych. Dostępne są nawet ich wersje wzorzyste. Bogaty wybór różnorodnych tekstyliów sprawia, że każdy ma szansę wybrać coś odpowiedniego do swojego wnętrza.

© Delta 2024 Wszystkie prawa zastrzeżone

Social Media