Wykładziny

Wykładzina podłogowa to materiał, który zapewni izolację termiczną wnętrza oraz skutecznie wygłuszy je. To idealny zamiennik parkietu czy płytek, ponieważ jest tańszy oraz łatwiejszy w montażu i utrzymaniu

Wykładziny dywanowe

Wykładzina dywanowa to praktyczny i niedrogi pomysł na pokrycie podłogi w naszym wnętrzu. Sprawdzi się w każdym rodzaju pomieszczenia, w którym nie będzie wilgoci. Najczęściej wykładzina dywanowa wykorzystywana jest więc w sypialniach i pokojach dziecięcych. To właśnie tam wykładziny dywanowe tworzą idealne miejsce zabaw. Izolują zimno od posadzek, a także amortyzują upadki. Dodatkowo nietypowe wzory na wykładzinie mogą stanowić inspirację do wymyślania nowych gier i zabaw dla pociech. Wykładziny dywanowe swoją popularność zawdzięcza szeregowi zalet. Przede wszystkim bardzo dobrze dobrze tłumi dzwięki. Dodatkowo nie elektryzuje się i nie przyciąga kurzu. Może bytć stosowana w pomieszczeniach, które są intensywnie użytkowane. W naszej ofercie znaleźć można wiele wzorów i kolorów wykładzin. Gwarantujemy, że znajdą Państwo taką, która idealnie nada się do wybranego wnętrza.

Rozmiary

Wykładziny PCV

Wykładzina PCV to rodzaj pokrycia posadzki, który cieszy się bardzo dużą popularnością. Dzieję się tak ponieważ, wykładzina ta posiada szereg zalet. Przede wszystkim jest trudnopalna co zapewnia bezpieczeństwo użytkownikom budynku. Jest również odporna na ścieranie co pozwala ją stosować w pomieszczeniach, gdzie pasuje duże natężenie ruchu. Poza tym jest bardzo łatwa w utrzymaniu czystości. Dodatkowo wykładzina PCV z pewnością przełamie nudne i pospolite wnętrze. Dostępna w ogromnej ilości wzorów i kolorów – możliwości aranżacyjne są niemal nieograniczone.

Rozmiary